آیا امکان تعويض بويلر و دیگ بخار کارکرده یا فرسوده دارید ؟

پاسخ توسط کارشناسان فروش :

به اطلاع می رساند که بویلر ها و دیگ های بخار کارکرده به دلیل اینکه عامل های رسوب و خوردگی ها باعث کاهش شدید کارآیی عملیاتی و انرژی در آنها می شود لذا این شرکت آماده ارائه تسهیلات تعویض بويلر هاي قديمي می باشد.

شما می توانید مشخصات بویلر خود را برای ما ارسال نمایید تا در طرح تعويض بويلر فرسوده و کارکرده با ديگ بخار ( بويلر ) نو ، مورد بررسی مدیریت فروش قرار گیرد و متعاقباً شرایط لازم برای جايگزيـن کردن به شما اعلام می گردد.

 

برخی از دلایل مهم :

*-  کاهش بسیار چشمگیر مصرف سوخت در بویلر های نو  به دلیل اینکه ورق های فولادی هیچ  رسوبی روی خود ندارد و لذا  انتقال حرارت افزایش خواهد یافت و در نتیجه درصد جذب انرژی افزایش و درنتیجه مصرف سوخت کاهش می یابد.

 

*-به دلیل استفاده از تکنولوژی های جدید درطراحی بویلر و استفاده از اکونومایزرها و توربولاتور ها و موارد دیگر ،  راندمان بویلرها افزایش یافته است لذا جایگزینی بویلرهای قدیمی سبب کاهش شدید در اتلاف های گسترده انرژی می گردد.

 

*-هزینه تعمیرات و نگه داری مانند تعویض لوله ، کوره و تیوب شیت ها از یک طرف و هزینه های سالانه مورد نیاز برای اسید شویی بویلر بخار فرسوده بسیار چشمگیر می باشد.

 

 

درنگ جايز نيست با ما تماس بگيريد .

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

. . .