کارواش بخار استاندارد چیست؟

تولید دستگاه مخصوص کارواش بخار نیازمند رعایت نکات فنی و استاندارد می باشد تا ایمنی مصرف کننده در حد کنترل شده تضمین گردد چرا که کار کردن با هر نوع مولد تولید بخار چه از نوع کوچک و بزرگ سبب ایجاد احتمال خطرات سوختگی و یا انفجار بخار را خواهد شد.

 

کارواش بخار

در خرید یک کارواش بخار توجه به نکات ذیل الزامی است :

1-دستگاه تحت نظارت سازمان  ملی استاندارد تولید شود

2-تولید کننده از شرایط قابل قبول برای گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش برخوردار باشد

3-تولید کننده آشنایی لازم با تجهیزات تولید بخار را داشته باشد

4- مدارک ارائه شده توسط تولید کننده در خصوص گواهی استاندارد بودن محصول از گواهی های اداره کار نباشد زیرا بازرسین اداره کار هیچ اطلاعی از خصوصیات فنی و تولید محصولات مولد بخار ندارند و فقط شرکت های تحت نظارت سازمان استاندارد این صلاحیت را دارند.

 

توجه توجه !!! :

متاسفانه افرادی سود جو با به خطر انداختن جان مردم اقدام به تولید غیر مجاز و دور از دید سازمان استاندارد نموده و به مشتریان  محترم توصیه می شود جهت اطمینان از صحت ادعای افراد علاوه بر موارد فوق موارد ذیل را نیز مد نظر قرار دهند:

*- خرید از فروشنده و تولیدکننده ای که فقط یک شماره همراه اعتباری دارد و مدرکی قانونی از وی وجود ندارد و حاضر نیست محل کارگاه خود را معرفی نماید به معنای این است که در صورت بروز هر گونه مشکل مانند انفجار مولد بخار و یا حضور بازرسین قانونی اداره استاندارد، شما خود جوابگو خواهید بود.

*-هر ادعایی از طرف فروشندگان یا تولیدکنندگان در خصوص ایمنی دستگاه و استاندارد بودن فقط در صورتی قابل قبول است که تاییدیه لازم را از سازمان ملی استاندارد ایران داشته باشد.

 

مطالب مرتبط :

*-مزیت کارواش بخار چیست؟

*-کارواش بخار چگونه کار می کند؟

*-کارواش بخار چیست؟

*-بخارشوی کارواش چیست؟

*-چرا کارواش بخار؟

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

. . .