توس بویلر اولین سایت تخصصی (ازسال 1387) در زمینه دیگ و بویلرهای بخار - آبگرم - روغن داغ و کارواش بخار بوده که متعلق به "شرکت صنایع دمابخارمشهد" می باشد.

 

دیگ و تجهیزات فولادی با نشان استاندارد ملی ایران، شامل : انواع دیگ بخار، دیگ آب گرم (دیگ آبگرم)، دیگ آبداغ (دیگ آب داغ) و دیگ روغن داغ یا هیتر های روغن داغ، دستگاه کارواش بخار و آبگرم و سایر تجهیزات مورد استفاده در موتورخانه ها مانند: دستگاه سختی گیر رزینی صنعتی، دستگاه دی اریتور یا هوازدا، منبع کوئل دار می باشد.

لازم بذکر است که با توجه به سوابق کاری و دانش فنی به همراه تعهدات صنعتی ،این شرکت مدعی ارائه انواع بویلر با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد.

دیگ بخار(steam pot-steam boiler) در صنایع مختلف مورد استفاده می باشد برخی از کاربردهای مهم از بویلر های بخار و روغن داغ(Oil Heater)در ذیل ارائه می گردد:

  •  دیگ های بخار در صنایع نساجی، شیمیایی و غذایی استفاده می شوند.
  • دیگ های آبداغ در هتل ها و بیمارستان ها گرمابخش ساختمان های آن ها می باشد.
  • دیگ روغنداغ درتولید آسفالت و قیر، صنایع شیمیایی، صنایع چاپ و موارد دیگر مورد استفاده می باشد.
 

دیگ و بویلر بخار

این محصول مطابق استاندارد ملی ایران و تحت نظارت شرکت بازرسی درظرفیت های مختلف تولید می شود

 

دیگ و بویلر آب گرم -آبداغ

این محصول مطابق استاندارد ملی ایران و تحت نظارت شرکت بازرسی درظرفیت های مختلف تولید می شود

 

دیگ و بویلر روغنداغ

این محصول مطابق دانش فنی کشور آلمان و استاندارد DIN در نوع عمودی و افقی تولید می شود

راهنمای خرید دیگ بخار

  1. در زمان انتخاب دیگ های بخار فایرتیوپ علاوه بر ظرفیت و فشار کار دیگ، موارد دیگری مانند نوع سوخت و مشعل، تعداد پاس های محفظه احتراق، وت بک یا درای بک بودن دیگ بخار را نیز باید مورد توجه قرار دهید.
  2. استفاده از سختی گیر و دی اریتور برای سیستم آب تغذیه دیگ های بخار الزامی است.
  3. کیفیت تجهیزات جانبی از قبیل پمپ آب تغذیه، سوپاپ اطمینان، شیر تک ضرب تخلیه، پرشر سوئیچ ها، لِول کنترل ها، شیر یک طرفه تغذیه، شیر اصلی خروجی بخار و تابلو برق از عوامل مهم تضمین عملکرد پایدار دیگ بخار می باشد.

دستگاه جدید کارواش بخار صنعتی فشار قوی محصول اختصاصی شرکت صنایع دما بخار مشهد

کارواش بخار صنعتی فشار قوی

این محصول بصورت کاملا تخصصی و برای اولین بار طراحی و تولید شده است که توانسته است با ایجاد مزیت های فوق العاده نسبت به طرح های ساخته شده از دیگ بخار کارآیی بسیار مناسبی را ایجاد نماید.

دستگاه صنعتی کارواش بخار فشار قوی یک نمونه منحصر بفرد در داخل کشور است که با تولید سریع و مستقیم بخار انواع خدمات شستشو و ضد عفونی را برای مصارف مختلف ارائه می نماید.

اين دستگاه با توليد بخار تر و خشك با فشار بالا، جهت استفاده در كارواش ها، رستوران ها، هتل ها،كشتارگاه ها، فروشگاه ها، بيمارستان ها و هر مكاني كه نياز به شستشو و ضد عفوني دارد، قابل استفاده است.

از دیگر قابلیت های این سیستم تولید بخار خشک بدون کمترین رطوبت برای کاربردهایی نظیر صفرشویی داخلی انواع خودرو و تمیز کردن تجهیزات صنعتی حساس به آب می باشد همچنین تولید بخار تر با فشار بالا تا حد 15 بار قدرت بالای شستشو با استفاده از تولید مستقیم بخار بدون نیاز به صرف زمان در مقایسه با محصولات پکیج کارواش بخار, مصرف بهینه انرژی آب و گاز و ... می باشد.

ادامه مطلب ...

بویلر و دیگ بخار کارکرده(استوک بویلر)

توس بویلر به عنوان یکی از مراکز ارائه خدمات جانبی بویلر بخار با توجه به نیاز برخی مشتریان به بویلر و دیگ بخار کار کرده و استوک (بویلر دست دوم ) و به جهت ایجاد فضای دو سویه ارتباطی بین جستجوگران این محصول و دارندگان، اقدام به ایجاد این بخش از سایت نموده است.

 لذا لیستی از برخی بویلر های کارکرده و استوک در ذیل ارائه می گردد البته لازم به ذکر است که توصیه این پایگاه بویلر به شما خرید بویلر سالم و استاندارد از تولید کنندگان معتبر قانونی می باشد زیرا یک بررسی و تایید دقیق یک بویلر کار کرده و استوک به دلایل فنی ذیل بسیار مشکل و به نوعی غیر ممکن می باشد :

1-خیلی از بویلر های کار کرده دارای پلاک استاندارد برای تولید نمی باشند و این بدان معنی است که مطابق اصول استاندارد طراحی و تولید نشده است یا به عبارتی مواد مصرفی دیگ بخار از نوع استاندارد نیستند و وضعیت جوش ها نیز نامعلوم است.

2-بررسی وضعیت رسوبات و خوردگی داخلی و تاثیر آن در راندمان بویلر و استحکام آن، کار دقیق و مشکلی است و فقط توسط یک کارشناس خبره با کمک یک سری روش های فنی ممکن است.

-بررسی خوردگی ها و رسوبات خارجی کوره و لوله ها نیز فقط توسط افراد غیر حرفه ای قابل تشخیص نمی باشد.

4-سطح حرارتی در طرح های قدیمی مناسب نمی باشد و از طرفی در خیلی از بویلرهای تولید سال های قبل امکان نصب تجهیزات اکونومایزر ممکن نیست.

بویلر های استوک بخار در این پایگاه در ظرفيت های تولید بخار :  2 تن ،3 تن ، 5 تن ،7 تن و بيشتر از برند های ماشین سازی اراک، گرماگستر و شرکت های تولید کننده دیگر ارائه می گردد

برای کسب اطلاع از آخرین بویلر ها و دیگ های کار کرده و استوک با ما تماس بگیرید.

منتظر ارائه نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

صفحه اصلی توس بویلر تماس با توس بویلر مقالات فني بويلر بخار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn
. . .