توس بویلر اولین سایت تخصصی (ازسال 1387) در زمینه دیگ و بویلرهای بخار - آبگرم - روغن داغ و کارواش بخار بوده که متعلق به "شرکت صنایع دمابخارمشهد" می باشد.

مشخصات فنی دیگ بخار افقی سه پاس چمبردار

دیگ و ‏بویلر های بخار افقی سه پاس چمبردار، در ظرفیت های بخاردهی مختلف از 2 تا بیش از 20 تن بر ساعت طراحی و تولید می شود.

  دیگ (بویلر) بخار افقی سه پاس چمبردار

این بویلرهای فولادی در طرح کلی فایرتیوپ (Fire Tube) و وت بک (Wet Back) مطابق استاندارد ملی ایران به شماره 4213 طراحی و در بالاترین کیفیت تولید می گردد.

این دیگ های بخار با انجام طراحی خاص به بالاترین راندمان رسیده اند و قابلیت کار با سوخت های مختلف (گاز، گازوئیل و مازوت) را دارا می باشند.

از طرف دیگر در کلیه  مراحل طراحی و ساخت مواردی نظیر سهولت نگهداری و تعمیرات، دوام استحکام بالا و کارکرد اتومات در آنها لحاظ شده است.

مواد تولید مصرفی دیگ و بویلر بخار

مطابق استاندارد ملی ایران، ورق های مصرفی در پوسته (Shell) دیگ بخار، کوره اصلی (FURNACE  ‏)، محفظه احتراق (COMBUSTION CHAMBER) تیوپ شیت ها و دریچه های بازرسی آدم رو، سرروها و دست رو رها (MAN HOLE , HEAD HOLE ,HAND HOLE) از نوع آلیاژی ضد تنش  DIN 17155 17MN4 یا ‏A516، ساخت تولید کننده های اروپایی بوده که دارای گواهی تولید (certificate ) می باشد.

این ورق ها از استحکام کششی بالایی برخوردار بوده و در خصوص تنش نیز تا 30 ‏میلیمتر بعد از عملیات جوشکاری نیاز به عملیات حرارتی و تنش گیری ندارد و لوله های مصرفی در بویلر بخارجهت پاس دو و پاس سه از نوع بدون درز آتشخوار  طبق استاندارد DIN17175ST35.8 می باشد.

مراحل برش کاری، نوردکاری و جوشکاری دیگ

‏کلیه برش کاری ها توسط ماشین برش تمام اتوماتیک انجام می گیرد که هنگام برش هیچگونه تنشی ایجاد نمی نماید و نورد کاری ها نیز توسط  دو دستگاه ماشین نورد چهار غلطکه بصورت تمام اتوماتیک انجام می گیرد.

‏کلیه جوشکاری های اصلی بصورت تمام اتوماتیک و دستی به روش های SMAW و SAW انجام می شود ‏و در پایان هر مرحله تست های غیر مخرب بر روی جوش ها توسط بازرسین فنی مورد تایید سازمان ملی استاندارد انجام می شود.

عایق بندی و رو کش کاری دیگ بخار

‏برای ایزولاسیون دیگ و بویلر از پشم سنگ فشرده به ضخامت های استاندارد و رعایت اصول فنی بطوریکه شیب اختلاف درجه حرارت داخل بویلر و محیط  به سمت میرایی و صفر شدن تلفات حرارتی سوق یابد، پوشش داده می شود. ‏

نوع عایق مصرفی برای دریچه های بازدید ایرفکست H می باشد. در نهایت بعد از رنگ آمیزی دیگ بخار، از ورق های نوع استینلس استیل با ضخامت استاندارد برای فرآیند روکش و کاور دیگ استفاده می گردد.

تابلوی کنترل اتوماتیک دیگ بخار

دیگ بخار بصورت پکیج کامل بوده و کلیه تجهیزات دستگاه مانند پمپ و مشعل توسط تابلو برق بصورت تمام اتومات کنترل می شود و این مدار شامل کنداکتور و بی متال های اصل تله مکانیک و فیوز های مینیاتوری می باشد.

همچنین در این سیستم جهت افزایش ایمن سنسورهای حرارتی و  آلارم ها و آژیرهای صوتی و چراغ خطر گردان جهت اعلام بی آبی و افزایش فشار دیگ بخار در نظر گرفته شده است.

‏گارانتی  و خدمات پس از فروش

‏هر دستگاه بویلر بخار به مدت دو سال (24 ماه) از تاریخ تحویل نزد این شرکت دارای شرایط گارانتی می باشد و هر دیگ و بویلر بخار به مدت 15 سال دارای خدمات پس از فروش می باشد.

دو مرحله آموزش در کارخانه و محل نصب بویلر بخار و ارائه نقشه های فنی نصب و راه اندازی و مدارک آموزشی نگهداری دیگ بخار ، بصورت رایگان ارائه می گردد و قبل از خرید نیز ‏مشاوره و بازدید رایگان  ارائه می گردد. دیگ بخار در محل خریدار بصورت رایگان راه اندازی می گردد.

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn
. . .