توس بویلر اولین سایت تخصصی (ازسال 1387) در زمینه دیگ و بویلرهای بخار - آبگرم - روغن داغ و کارواش بخار بوده که متعلق به "شرکت صنایع دمابخارمشهد" می باشد.

مشخصات فنی بویلر و دیگ روغن داغ

دیگ روغن داغ افقی

مشخصات فنی بدنه و فرآیند ساخت دیگ روغن

‏بدنه یا پوسته دیگ روغنداغ از ورق های فولادی آلیاژی A516‏ و 17Mn4 مطابق استاندارد Din17155 و ASTM ساخته می شود و ‏لوله های مربوط به کوئل ها نیز از نوع لوله های آلیاژی و آتشخوار St35.8 ، بر مبنای استاندارد  DIN17175  از نوع مارک دار و بدون درز و ساخت اروپا و اوکراین بوده، که سبب افزایش میزان تحمل حرارت در‏لوله ها تا دمای حدود 1100c شده است.

‏کلیه مراحل و فرآیندهای جوشکاری با استفاده از الکترود های مخصوص مخازن تحت فشار از نوع E6010 و E7018 و مطابق رویه های مورد تایید جوش کاری بر طبق استاندارد بین المللی EN انجام می شود که پس از هر مرحله جوشکاری مورد بررسی و مجددا ‏تست غیر مخرب قرار می گیرد.

جداره داخلی، سطوح انتهایی دیگ روغن داغ و درب دیگ با خاک نسوز و سیمان نسوز و آجر نسوز به طور کامل پوشیده می شود تا در ضمن کاهش اتلاف باعث تداوم عمر بدنه دستگاه گردد.

جهت عایق کاری خارجی و کاهش تلفات دمایی، سطوح بیرونی دیگ روغن داغ با عایق پشم سنگ یا پشم شیشه مورد تایید ،به ضخامت استاندارد ایزوله می شود.

و برای روپوش  و کاور بویلر روغن داغ  از ورق های استیل با ضخامت استاندارد استفاده می گردد.

این دستگاه دارای مدارک کنترل تمام اتوماتیک به هماره کلیه تجهیزات کنترلی مورد نیاز خط روغن داغ مانند پرشر سوئیچ ها، گیج حرارتی، فلوسوئیچ ها و غیره بوده که کارکرد پیوسته سیستم را کنترل می نمایند.

صفحه اصلی توس بویلر تماس با ما مقالات فني بويلر روغن داغ
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn
. . .