توس بویلر اولین سایت تخصصی (ازسال 1387) در زمینه دیگ و بویلرهای بخار - آبگرم - روغن داغ و کارواش بخار بوده که متعلق به "شرکت صنایع دمابخارمشهد" می باشد.

بویلر و دیگ بخار کارکرده(استوک بویلر)

توس بویلر به عنوان یکی از مراکز ارائه خدمات جانبی بویلر بخار با توجه به نیاز برخی مشتریان به بویلر و دیگ بخار کار کرده و استوک (بویلر دست دوم ) و به جهت ایجاد فضای دو سویه ارتباطی بین جستجوگران این محصول و دارندگان، اقدام به ایجاد این بخش از سایت نموده است.

 لذا لیستی از برخی بویلر های کارکرده و استوک در ذیل ارائه می گردد البته لازم به ذکر است که توصیه این پایگاه بویلر به شما خرید بویلر سالم و استاندارد از تولید کنندگان معتبر قانونی می باشد زیرا یک بررسی و تایید دقیق یک بویلر کار کرده و استوک به دلایل فنی ذیل بسیار مشکل و به نوعی غیر ممکن می باشد :

1-خیلی از بویلر های کار کرده دارای پلاک استاندارد برای تولید نمی باشند و این بدان معنی است که مطابق اصول استاندارد طراحی و تولید نشده است یا به عبارتی مواد مصرفی دیگ بخار از نوع استاندارد نیستند و وضعیت جوش ها نیز نامعلوم است.

2-بررسی وضعیت رسوبات و خوردگی داخلی و تاثیر آن در راندمان بویلر و استحکام آن، کار دقیق و مشکلی است و فقط توسط یک کارشناس خبره با کمک یک سری روش های فنی ممکن است.

-بررسی خوردگی ها و رسوبات خارجی کوره و لوله ها نیز فقط توسط افراد غیر حرفه ای قابل تشخیص نمی باشد.

4-سطح حرارتی در طرح های قدیمی مناسب نمی باشد و از طرفی در خیلی از بویلرهای تولید سال های قبل امکان نصب تجهیزات اکونومایزر ممکن نیست.

بویلر های استوک بخار در این پایگاه در ظرفيت های تولید بخار :  2 تن ،3 تن ، 5 تن ،7 تن و بيشتر از برند های ماشین سازی اراک، گرماگستر و شرکت های تولید کننده دیگر ارائه می گردد

برای کسب اطلاع از آخرین بویلر ها و دیگ های کار کرده و استوک با ما تماس بگیرید.

منتظر ارائه نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

صفحه اصلی توس بویلر تماس با توس بویلر مقالات فني بويلر بخار
Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to LinkedIn
. . .